Tag Archives: #chefmondikikino #initaly #agnello #stinco #recetafestive # festa

Asnje feste nuk do te ishte e bukur nese nuk do te shoqerohej me ushqime te shijshme dhe te gatuara mire .¬†Jemi ne prag festash , dhe pervec preukopimit se si do te zbukurojme shtepine shqetesohemi dhe per faktin se cfare do te gatuajme ate nate . Initaly Risto & Gusto do t’ju sjelle disa […]